Beiskolázás, 2022

2021.12.15
Az iskolába készülő óvodások szüleinek ígértük, hogy az elmaradt novemberi nyílt napok helyett az iskola honlapján lesznek elérhetők a tanítókat bemutató videófelvételek. Nos elkészültek!

BEISKOLÁZÁS - 2022

Tájékoztatom az iskolába készülő óvodás kisgyerekek szüleit, hogy a novemberben elmaradt nyílt napok helyett ígért videófelvételek elkészültek. A jövő tanévben tervezett osztályok tanítóit bemutató  videófelvételek a kisképekre kattintva érhetők el.

Fodorné Branstädter Ágnes

Johanné Salánki Gabriella

Az elmúlt évhez hasonlóan játékra hívjuk az iskolába készülő óvodás kisgyerekeket. Ezen a felületen online játékok lesznek elérhetők. A játékokat egy prezentációban (ppt) a tanítók állították össze. Az alábbi képre kattintva elindítható a diavetítés. Kövesd a bemutató utasításait! A játékot többször is játszhatod. A tapasztalataidat meséld el az óvodás társaidnak!

Érezd magad jól! Jó játékot kívánunk!