Elismerések és kitüntetések, 2019-2020

2020.06.09
Ebben a tanévben is több tanulónk kapott magas szintű elismerést kiváló teljesítményéért.

jotanulo-josportolo.jpg

„Magyarország jó tanulója, jó sportolója”

A „Magyarország jó tanulója, jó sportolója” címet azok a diákok és hallgatók nyerhetik el, akik az előző tanévben kimagasló tanulmányi és sportteljesítményt nyújtottak.

Két kategóriában – 5-8. évfolyamosoknak és 9-13. évfolyamosoknak – lehetett pályázni.

Az elismerést olyan diákok kaphatják meg, akik - korcsoporttól függően – a 2018/2019-es tanévben 4,8-as, 4,7-es átlagot értek el, emellett sportáguk országos bajnokságán, diákolimpiáján vagy nemzetközi versenyén a legjobb hatban végeztek.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett, „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019" címet ebben az évben több tanulónk elnyerte:

1. Krizsanovszki Lili Nóra (8.a)
2. Dobosy Máté (8.b)
3. Czigli Dániel Gyula (7.c)
4. Jurca Lilla (7.a)
5. Márton Levente Bálint (7.c)
6. Rapos Gergely Máté (6.b)

Volt tanítványaink közül ketten részesültek ebben a magas szintű elismerésben:

Kovács Léna
Rácz Zsófia Enikő

Gratulálunk tanítványainknak a rangos elismeréshez!

ujpest-kivalo-sportolpja.jpg

Az idei tanévben is kapott újpesti elismerést nyolcadikos tanulónk. Újpest Kiváló Diáksportolója Díj elismerést kapott Krizsanovszki Lili Nóra műkorcsolyázó 8. a osztályo tanulónk. Lili az elismerést június 2-án vehette át a Polgármesteri Hivatalban.

Gratulálunk Lilinek a szép versenyeredményekhez és a rangos elismerésekhez!

DIÁKOLIMPIA

Az újpesti iskolák közötti meghirdetett Diákolimpia sportversenyt az idén az Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola nyerte.