Programok

Elkészült az iskola éves munkaprogramja. Az alábbi táblázatban feltüntettük a munkaterv legfontosabb eseményeit, a tervezett programokat, a szüneteket és még sok egyéb fontos információt. A munkaterv időpontjaiban lehetnek változások.

A 2021/2022. tanév munkaterv naptára innen letölthető.

 

A 2021/2022. tanév munkaterve 181 tanítási napra tervezve
2021. SZEPTEMBER (21 tanítási nap)
1. (szerda) Tanévnyitó ünnepély  8.00 óra alsó tagozat, 9.00 óra felső tagozat
1. (szerda) Első tanítási nap (programok, tűz- és munkavédelemi oktatás) 1-4. óra osztályfőnöki óra
1. (szerda) Szülői értekezlet (1. és 5. évf.)
17.00 órától
2. (csütörtök) Szülői értekezlet (2. és 6. évf.)
17.00 órától
3. (péntek) Mazsola avató 5. évf. és 8. évf. 6. órában
6. (hétfő) Szülői értekezlet (3. és 7. évf.)
17.00 órától
7. (kedd) Szülői értekezlet (4. és 8. évf.) 17.00 órától
8. (szerda) Megbeszélés a szülői közösség képviselőivel meghívó szerint
10. (péntek) Tanítás nélküli munkanap (1/6) Munkaterv szerint
20. (hétfő) Pályválasztást megalapozó kompetenciák vizsgálata (8. évfolyam, online) OH eljárásrend alapján
24. (péntek) Magyar Diáksport Napja 120 perc sporttevékenység
25. (szombat) Futó és kerékpáros fesztivál Önkormányzati program
28. (kedd) Óvónők látogatása az első osztályokban Külön program szerint
30. (csütörtök) Magyar Népmese Napja  
OKTÓBER (16 tanítási nap)
1. (péntek) Zenei Világnap Kívánságműsor
2. (szombat) Családi nap (Pihenő nap december 21.)
4. (hétfő) Állatok világnapja Állatbemutatók
4. (hétfő) Szokásvadász verseny indítása  
6. (szerda) Megemlékezés az Aradi vértanúkról 1. óra, rádión keresztül (5. évf.)
7. (csütörtök) Múzeumi nap Külön program szerint
11. (hétfő) Fogadó órák (Letölthető) A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menüből is letölthetők.
12. (kedd) Görög témanapok 5. évfolyam  
13. (szerda) Fogadó órák  
13. (szerda) Görög témanapok 5. évfolyam  
14. (csütörtök) Fogadó órák  
14. (csütörtök) Szülői értekezlet a nyolcadikos tanulók szülei részére. Továbbtanulási tájékoztató FPI előadóval.
15. (péntek) Bolyai Matematika Csapatverseny 14.30-tól
18. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap (2/6) Téma: Pályaorientáció - osztály program!
20. (szerda)  Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Iskolai forduló (5-8. évf.)
21. (csütörtök) Halloween Party 4-8. évfolyam, délután
22. (péntek) Iskolai megemlékezés az 56-os forradalom emlékére. 8. évfolyam (4-8. évf.)
22. (péntek) Utolsó tanítási nap a szünet előtt  
23. (szombat) Nemzeti Ünnepünk  Az 56-os forradalom emlékére
25. (hétfő) Őszi szünet 1. Igény szerint napközis ügyelet
26. (kedd) Őszi szünet 2. Igény szerint napközis ügyelet
27. (szerda) Őszi szünet 3. Igény szerint napközis ügyelet
28. (csütörtök) Őszi szünet 4. Igény szerint napközis ügyelet
29. (péntek) Őszi szünet 5. Igény szerint napközis ügyelet
NOVEMBER (21 tanítási nap)
1. (hétfő) Mindenszentek Ünnepnap
2. (kedd) Első tanítási nap a szünet után  
2. (kedd) Halottak napja
3. (szerda) Mesevetélkedő 5. évfolyam
10. (szerda) Nyílt nap szülőknek (5. és 8. évf.) Később kerül megrendezésre
11. (csütörtök) Nyílt nap szülőknek (6. és 7. évf.) Később kerül megrendezésre
12. (péntek) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny  Körzeti forduló 14.30-tól
15. (hétfő) Nyílt nap az alsó tagozaton (....évf.)

Később kerül megrendezésre

16. (kedd) Nyílt nap az alsó tagozaton (....évf.)
17. (szerda) Nyílt nap az alsó tagozaton (....évf.)
18. (csütörtök) Nyílt nap az alsó tagozaton (....évf.)
22. (hétfő) Úszásoktatás kezdete - 3. évfolyam Az úszásoktatás 2022. február 08-ig tart.
23. (kedd) Megemlékezés az iskola névadójának születésnapjáról (100.) Iskolarádió, 7. évfolyam
23. (kedd) Úszásoktatás kezdete - 3. évfolyam Az úszásoktatás 2021. február 09-ig tart.
24. (szerda) Ovis nyílt nap 1. A járvány miatt később kerül megrendezésre.
25. (csütörtök) Ovis nyílt nap 2. A járvány miatt később kerül megrendezésre.
29. (hétfő) Zrínyi Ilona Matematikaverseny 5-8. évf. Iskolai forduló
DECEMBER (14 tanítási nap)
1. (szerda) Kazinczy szép magyar beszéd vetélkedő Iskolai forduló
2. (csütörtök) Kézműves délután ovisoknak Külön program szerint
3. (péntek) Jelentkezés a középiskolai felvételire
6. (hétfő) Mikulás program DÖK szervezés
6. (hétfő) Fogadó órák (Letölthető) A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menüből is letölthetők.
8. (szerda) Fogadó órák  
9. (csütörtök) Fogadó órák  
10. (péntek) Zsibvásár és Mikulás diszkó (Délutáni program)
11. (szombat) Munkanap "A" hét pénteki órarend
17. (péntek) Hagyományos iskolai karácsonyi műsor Délelőtt idősávban.
17. (péntek) Templomi karácsonyi műsor  
20. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap (3/6) Nevelési értekezlet
21. (kedd) Pihenő nap (Családi nap helyett)
22. (szerda) Téli szünet 1.  
23. (csütörtök) Téli szünet 2.  
24. (Péntek) Pihenő nap  Ledolgozás december 11-én
25. (péntek) Karácsony Ünnepnap
26. (szombat) Karácsony Ünnepnap
27. (hétfő) Téli szünet 3. A téli szünet ideje alatt a (...) Általános Iskolában lesz összevont napközis ügyelet.
28. (kedd) Téli szünet 4.
29. (szerda) Téli szünet 5.
30. (csütörtök) Téli szünet 6.
31. (péntek) Téli szünet 7.  
2022. JANUÁR (20 tanítási nap)
1. (szombat) Újév Ünnepnap
3. (hétfő) Első tanítási nap a szünet után "A" heti órarend!!!
11. (kedd) Osztályozóvizsgák Magántanulók, felmentett tanulók
12. (szerda) Osztályozóvizsgák Magántanulók, felmentett tanulók
12. (szerda) Himnusz mondó verseny 7. évfolyam
20. (csütörtök) Magyar Kultúra Napja program Műsor az esemény alkalmából
21. (péntek) Tanítás nélküli munkanap (4/6) Nevelési értekezlet
21. (péntek) Az első félév vége  
22. (szombat) Magyar Kultúra Napja  
22. (szombat) Központi írásbeli felvételi (8. oszt.) Választott középiskolában
26. (szerda) Reformkori vetélkedő 7. évfolyam  
28. (péntek) Félévi értesítők kiosztása Osztályfőnökök
30. (vasárnap) Sítábor indulás  
FEBRUÁR (20 tanítási nap)
1. (kedd) Félévzáró értekezlet (délután) Összevont napközi ügyelet (!)
3. (csütörtök) Szülői értekezlet (csak 8. évfolyam) 17.00 órától
4. (péntek) Bolyai Természettudományi Csapatverseny Körzeti forduló
7. (hétfő) Szülői értekezlet (1. és 5. évfolyam) 17.00 órától
7. (hétfő) Úszásoktatás vége 3. évfolyam
7. (hétfő) Továbbtanulási lapok aláírása 8. évf. osztályfőnök
8. (kedd) Szülői értekezlet (2. és 6. évfolyam) 17.00 órától
8. (kedd) Úszásoktatás vége 3. évfolyam
8. (kedd) Továbbtanulási lapok aláírása 8. évf. osztályfőnök
9. (szerda) Szülői értekezlet (3. és 7. évfolyam) 17.00 órától
9. (szerda) Továbbtanulási lapok aláírása 8. évf. osztályfőnök
10. (csütörtök) Szülői értekezlet (csak 4. évfolyam) 17.00 órától
11. (péntek) FARSANG Alsó és felső tagozat külön program szerint
16. (szerda) Vers- és prózamondó verseny Iskolai verseny
16. (szerda) Megbeszélés az SZMK vezetőivel Meghívó szerint.
18. (péntek) Továbbtanulási jelentkezési lapok küldése 8. évfolyamét az iskola postázza
23. (szerda) Ovis nyílt nap 1. Külön program szerint
24. (csütörtök) Ovis nyílt nap 2. Külön program szerint
24. (csütörtök) A kommunizmus áldozatainak emléknapja  
25. (péntek) Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól of. órán Felső tagozat
26. (szombat) DSE Sportfarsang DSE szervezés
MÁRCIUS (22 tanítási nap)
2. (szerda) Egyházak tájékoztatója a hitoktatásról.
Szülői értekezlet 17.00-tól
7. (hétfő) Pénz7 - Központi témahét programja szerint. 
(03.07-11.)
Tanulócsoportok munkatervei szerint.
7. (hétfő) Fogadó óra (Letölthető) A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menü alatt letölthetők.
9. (szerda) Fogadó óra
10. (csütörtök) Fogadó óra  
11. (péntek)

Iskolai megemlékezés (Nemzeti Ünnep)

Ünneplő ruha és kokárda, 6. évfolyam
14. (hétfő) Pihenőnap Ledolgozás március 26-án szombaton.
15. (kedd) Nemzeti Ünnepünk Ünnepnap, Iskolai szünet
17. (csütörtök) Nagycsoportos óvodások látogatása az iskolában Értesítés az óvodákban.
21. (hétfő) Továbbtanulási lapok módosítása 8. osztályok osztályfőnökei
21. (hétfő) Happy hét kampány (A Víz Világnapja alkalmából.)  
22. (kedd) Víz Világnapja  
23. (kedd) Továbbtanulási lapok módosítása 8. osztályok osztályfőnökei
23. (szerda) Módosított továbbtanulási jelentkezési lapok küldése  
23. (szerda) Síoktatás kezdődik 2.a osztály Öt alkalom
24. (csütörtök) Síoktatás kezdődik 2.b és 2.c osztályok Öt alkalom
26. (szombat) Munkanap "A" hét hétfői órarend
ÁPRILIS (17 tanítási nap)
4. (hétfő) Digitális témahét központi program szerint
(04.04-08.)
Tanulócsoportok munkatervei szerint.
4. (hétfő) Hulladékgyűjtési hét indul (04.04 és 08. között)
8. (péntek) Megemlékezés a Holokauszt magyarországi áldozatairól  Felső tagozat of. órán
11. (hétfő) Költészet Napja  
11. (hétfő) József Attila szavalóverseny Iskolai vetélkedő
13. (szerda) Választható tantárgy (angol) - igényfelmérés  
13. (szerda) Tavaszi szünet előtt utolsó tanítási nap  
14. (csütörtök) Tavaszi szünet 1. napközi ügyelet igény szerint
15. (péntek) Nagypéntek Ünnepnap
16. (szombat) A Holokauszt áldozatainak emléknapja  
17. (vasárnap) Húsvét Ünnepnap
18. (hétfő) Húsvét Ünnepnap
19. (kedd) Tavaszi szünet 2. napközi ügyelet igény szerint
20. (szerda) Tavaszi szünet utáni első tanítási nap  
21. (csütörtök) Elsősök beiratása 1. nap 8.00 és 19.00 óra között
22. (péntek) Elsősök beiratása 2. nap 8.00 és 19.00 óra között
22. (péntek) Környezetvédelmi akadályverseny, Solymár 1-8. évfolyam
25. (hétfő) Fenntarthatósági témahét központi program szerint (04.25. és 29.) Tanulócsoportok munkatervei szerint.
29. (péntek) Középiskolai felvételekről tájékoztatás. 8. évf. osztályfőnökök
MÁJUS (22 tanítási nap)
1. (vasárnap) Munka ünnepe Ünnepnap
2. (hétfő) Szülői értekezlet (4. és 8. évfolyam) 17.00 órától
3. (kedd) Szülői értekezlet (3. és 7. évfolyam) 17.00 órától
4. (szerda) Szülői értekezlet (2. és 6. évfolyam) 17.00 órától
5. (csütörtök) Szülői értekezlet (1. és 5. évfolyam) 17.00 órától
10. (kedd) Szövegértés és matematika kompetenciamérés  8. évfolyam
12. (csütörtök) Természettudományi és idegen nyelvi mérés 8. évfolyam
13. (péntek) Bokréta főpróba  
14. (szombat) BOKRÉTA - műsor UP Rendezvénytér, Újpest
16. (hétfő)
Határtalanul kirándulás - Erdély
8. évfolyam
17. (kedd) Szövegértés és matematika kompetenciamérés  6. évfolyam, 7. évfolyam szóbeli
17. (kedd) Angol szóbeli vizsga 7. évfolyam  
19. (csütörtök) Természettudományi és idegen nyelvi mérés 6. évfolyam
20. (péntek) Hit- és erkölcstan/etika tantárgy-váltás kérelmezésének határideje  
23. (hétfő) Osztályozó vizsgák  
24. (kedd) Osztályozó vizsgák  
JÚNIUS (8 tanítási nap)
2. (csütörtök) Osztályozó értekezlet Délután összevont napközi ügyelet
3. (péntek) Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napjáról.  
3. (péntek) Megemlékezés a névadó halálának évfordulójáról Koszorúzás a Rákoskeresztúri temetőben
5. (vasárnap) Pünkösd Ünnepnap
6. (hétfő) Pünkösd Tanítási szünet
7. (kedd) Erdei iskola felső tagozat  
8. (szerda) Erdei iskola felső tagozat   
9. (csütörtök) Erdei iskola felső tagozat   
10. (péntek) Erdei iskola felső tagozat   
7-10. (kedd- péntek) Alsós egy napos osztálykirándulások Évfolyamonként más-más napon.
13. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap (5/6) Munkaközösségek - értékelés
14. (kedd) Tanítás nélküli munkanap (6/6) Szűcs Nap - DÖK
15. (szerda) Utolsó tanítási nap Osztályprogramok
17. (péntek) BALLAGÁS 17.00 órától
20. (hétfő) Tanévzáró ünnepély 17.00 órától