Programok

Elkészült az iskola éves munkaprogramja. Az alábbi táblázatban feltüntettük a munkaterv legfontosabb eseményeit, a tervezett programokat, a szüneteket és még sok egyéb fontos információt. A munkaterv időpontjaiban lehetnek változások, de arról időben tájékoztatást küldünk.

A 2022/2023. tanév munkaterv naptára innen letölthető.

 

A 2022/2023. tanév munkaterve 183 tanítási napra tervezve
2022. SZEPTEMBER (23 tanítási nap)
1. (csütörtök) Tanévnyitó ünnepély  8.00 órakor az iskola udvarán
1. (csütörtök) Dombormű avatás a névadóról az iskola fennállásának 40. évfordulója alkalmából. Aula, osztályonként két fő képviseletében.
1. (csütörtök) Első tanítási nap (programok, tűz- és munkavédelemi oktatás) 1-4. óra osztályfőnöki óra
5. (hétfő) Szülői értekezlet (1. és 5. évf.)
17.00 órától
6. (kedd) Szülői értekezlet (2. és 6. évf.)
17.00 órától
7. (szerda) Szülői értekezlet (3. és 7. évf.)
17.00 órától
8. (csütörtök) Szülői értekezlet (4. és 8. évf.) 17.00 órától
9. (péntek) Nyulász Péter író látogatása a 3.B-ben Olvasóvá nevelés program részeként.
13. (kedd) MaTalent7 mérés az 5. évfolyamon Matematikában tehetséges tanulók.
14. (szerda) Megbeszélés a szülői közösség képviselőivel 17.00 órakor meghívó szerint
17. (szombat) Családi nap (Pihenő nap december 20.)
19. (hétfő) Pályválasztást megalapozó kompetenciák vizsgálata (8. évfolyam, online) OH eljárásrend alapján
24. (szombat) Futó és kerékpáros fesztivál Önkormányzati program
30. (péntek) Magyar Népmese Napja Felsős tanulók mesét olvasnak fel az alsós osztályokban.
30. (péntek) Iskolarádiós műsor a Zene Világnapjára Kívánságműsor
30. (péntek) Magyar Diáksport Napja 120 perc mozgás
OKTÓBER (20 tanítási nap)
1. (szombat) Zenei Világnap  
3. (hétfő) Szokásvadász verseny indítása  
4. (kedd) Állatok világnapja Állatbemutatók
5. (szerda) SzakMázz!  Pályaválasztási program 7-8. évfolyam
6. (csütörtök) Megemlékezés az Aradi vértanúkról 1. óra, rádión keresztül (5. évf.)
7. (péntek) Múzeumi nap Külön program szerint
10. (hétfő) Fogadó órák online (Letölthető) A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menüből is letölthetők.
11. (kedd) Szülői értekezlet a nyolcadikos tanulók szülei részére.  17:00 órától továbbtanulási tájékoztató.
12. (szerda) Fogadó órák online Időpont kérés felsősök KRÉTÁ-ban.
13. (csütörtök) Fogadó órák online Időpont kérés alsósok megosztott táblázatban.
14. (péntek) Bolyai Matematika Csapatverseny 14.30-tól
15. (szombat) Munkanap  Tanítás "B" hét hétfői órarend szerint.
17. (hétfő)  Tanítás nélküli munkanap (1/4) Pályaorientációs nap
21. (péntek) Iskolai megemlékezés az 56-os forradalom emlékére. Műsor 8. évfolyam (4-8. évf.)
23. (vasárnap) Nemzeti Ünnepünk  Az 56-os forradalom emlékére
24. (hétfő) Görög témanapok 5. évfolyam  
25. (kedd) Óvónők látogatása az iskolában  
27. (csütörtök) Halloween Party 4-8. évfolyam, délután
28. (péntek) Utolsó tanítási nap az őszi szünet előtt  
31. (hétfő) Pihenőnap október 15. helyett  
NOVEMBER (21 tanítási nap)
1. (kedd) Mindenszentek Ünnepnap
2. (szerda) Halottak napja
9. (szerda) Nyílt nap szülőknek (5. és 8. évf.)  
10. (csütörtök) Nyílt nap szülőknek (6. és 7. évf.)  
11. (péntek) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny  Körzeti forduló 14.30-tól
14. (hétfő) Nyílt nap az alsó tagozaton (3. évf.)  
15. (kedd) Nyílt nap az alsó tagozaton (1. évf.)  
16. (szerda) Nyílt nap az alsó tagozaton (2. évf.)  
17. (csütörtök) Nyílt nap az alsó tagozaton (4. évf.)  
21. (hétfő) Zrínyi Ilona Matematikaverseny 5-8. évf. Iskolai forduló
21. (hétfő) Kazinczy szép magyar beszéd iskolai forduló A forduló ezen a héten vmelyik nap.
21. (hétfő) Úszásoktatás kezdete - 3. évfolyam Az úszásoktatás 2023. február 06-ig tart.
22. (kedd) Úszásoktatás kezdete - 3. évfolyam Az úszásoktatás 2023. február 07-ig tart.
23. (szerda) Megemlékezés az iskola névadójának születésnapjáról (101.) Iskolarádió, 7. évfolyam
23. (szerda) Erzsébet-tábor, Zánka 5.a és 5.b, illetve 6.b osztályok
23. (szerda) Ovis nyílt nap 1. Részletes program és regisztráció itt!
24. (csütörtök) Ovis nyílt nap 2. Részletes program és regisztráció itt!
DECEMBER (13 tanítási nap)
1. (csütörtök) Kézműves délután ovisoknak Külön program szerint
1. (csütörtök) "Hiszek a jóságban" - gyűjtés rászorulóknak  
2. (péntek) Jelentkezés a középiskolai felvételire
5. (hétfő) Fogadó órák online (Letölthető) A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menüből is letölthetők.
6. (kedd) Mikulás program DÖK szervezés
7. (szerda) Fogadó órák online  
8. (csütörtök) Fogadó órák online  
8. (csütörtök) Matematika házi verseny 8. évfolyam  
9. (péntek) Felsős tagozati gyűlés 6. órában
9. (péntek) Zsibvásár és Mikulás diszkó (Délutáni program)
12. (hétfő) Mesevetélkedő - 5. évfolyam Iskolai forduló ezen a héten.
20. (kedd) Hagyományos iskolai karácsonyi műsor Délelőtt idősávban.
21. (kedd) Pihenőnap Családi nap helyett
22. (csütörtök) Téli szünet 1.  Összevont ügyelet igény szerint
23. (péntek) Téli szünet 2.  Összevont ügyelet igény szerint
24. (szombat) Szenteste  
25. (vasárnap) Karácsony Ünnepnap
26. (hétfő) Karácsony Ünnepnap
27. (kedd) Téli szünet 3. A téli szünet ideje alatt az Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskolában lesz összevont napközis ügyelet.
28. (szerda) Téli szünet 4.
29. (csütörtök) Téli szünet 5.
30. (péntek) Téli szünet 6.
2023. JANUÁR (16 tanítási nap)
1. (vasárnap) Újév Ünnepnap
2. (hétfő) Sítábor indul Ravascletto, Olaszország
2. (hétfő) Téli szünet 7. A téli szünet ideje alatt az Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskolában lesz összevont napközis ügyelet. 
3. (kedd) Téli szünet 8.
4. (szerda) Téli szünet 9.
5. (csütörtök) Téli szünet 10.
6. (péntek) Téli szünet 11.
9. (hétfő) Első tanítási nap a szünet után "B" heti órarend!!!
9. (hétfő) Osztályozóvizsgák Magántanulók, felmentett tanulók
9. (hétfő) Himnusz szavalóverseny 7. évf. Iskolai forduló ezen a héten
10. (kedd) Osztályozóvizsgák Magántanulók, felmentett tanulók
10. (kedd) Síoktatás indul (első alkalom) Síoktatás vége 2023. február 7. és 8.
11. (szerda) Osztályozóvizsgák Magántanulók, felmentett tanulók
12. (csütörtök) Osztályozóvizsgák Magántanulók, felmentett tanulók
13. (péntek) Osztályozóvizsgák Magántanulók, felmentett tanulók
13. (péntek) Bolyai Természettudományi Csapatverseny Iskolai forduló 14:30
17. (kedd) Angol nyelvi versmondó és felolvasó verseny 3-8. évfolyam  
20. (péntek) Tanítás nélküli munkanap (2/4) Nevelési értekezlet
20. (péntek) Az első félév vége  
21. (szombat) Központi írásbeli felvételi (8. oszt.) Választott középiskolában
22. (vasárnap) Magyar Kultúra Napja  
23. (hétfő) Magyar Kultúra Napja program Műsor az esemény alkalmából
23. (hétfő) Reformkori vetélkedő 7. évfolyam Iskolai forduló a héten
27. (péntek) Félévi értesítők kiosztása Osztályfőnökök
31. (kedd) Félévzáró értekezlet (16 órától online) 15 órától összevont napközi ügyelet 
FEBRUÁR (20 tanítási nap)
2. (csütörtök) Szülői értekezlet (csak 8. évfolyam) 17.00 órától
6. (hétfő) Szülői értekezlet (1. és 5. évfolyam) 17.00 órától
6. (hétfő) Úszásoktatás vége 3. évfolyam
6. (hétfő) Továbbtanulási lapok aláírása 8. évf. osztályfőnök
6. (hétfő) Kémia házi verseny 7-8. évf.  
7. (kedd) Szülői értekezlet (2. és 6. évfolyam) 17.00 órától
7. (kedd) Úszásoktatás vége 3. évfolyam
7. (kedd) Továbbtanulási lapok aláírása 8. évf. osztályfőnök
8. (szerda) Szülői értekezlet (3. és 7. évfolyam) 17.00 órától
8. (szerda) Továbbtanulási lapok aláírása 8. évf. osztályfőnök
8. (szerda) Biológia házi verseny 7-8. évf.  
9. (csütörtök) Szülői értekezlet (csak 4. évfolyam) 17.00 órától
10. (péntek) FARSANG Alsó és felső tagozat külön program szerint
15. (szerda) Földrajz házi verseny 7-8. évf.  
15. (szerda) Megbeszélés az SZMK vezetőivel 17.00 órától meghívó szerint.
17. (péntek) Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló 14:30  
20. (hétfő) Technika házi verseny 7. évf.  
22. (szerda) Iskolabemutató óvodai nyíltnap 1.  
22. (szerda) Továbbtanulási jelentkezési lapok küldése 8. évfolyamét az iskola postázza
23. (csütörtök) Iskolabemutató óvodai nyíltnap 2. Feltételes. Akkor, ha novemberben nem lesz alkalom bemutatkozásra.
23. (csütörtök) A kommunizmus áldozatainak emléknapja  
24. (péntek) Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól of. órán Felső tagozat
24. (péntek) Minimális energia nap 1. Mérés
25. (szombat) DSE Sportfarsang  
MÁRCIUS (22 tanítási nap)
1. (szerda) Egyházak tájékoztatója szülőknek a hitoktatásról 17.00 órától az iskolában.
Tájékoztató dokumentumok a honlap Hit- és erkölcstan menüjében. 
3. (péntek) Minimális energia nap 2. Mérés
6. (hétfő) Pénz7 - Központi témahét programja szerint. (03.06-10.) Tanulócsoportok munkatervei szerint.
6. (hétfő) Természettudományos házi versenyek a héten 5-6. évfolyam.  
6. (hétfő) Fogadó óra online (Letölthető) A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menü alatt letölthetők.
8. (szerda) Fogadó óra online Fogadó órákra a felső tagozatosok a KRÉTA felületén, az alsó tagozatosok a megosztott táblázatban regisztrálnak.
9. (csütörtök) Fogadó óra online
13. (hétfő)

Helyesíró verseny 1 (3-4. évfolyam)

 
13. (hétfő)

Vers- és prózamondó verseny

Iskolai fordulók a héten
14. (kedd)

Iskolai megemlékezés (Nemzeti Ünnep)

Ünneplő ruha és kokárda, 6. évfolyam
15. (szerda) Nemzeti Ünnepünk Ünnepnap, Iskolai szünet
16. (csütörtök) Nagycsoportos óvodások látogatása az iskolában  
20. (hétfő) Happy hét kampány  A Víz Világnapja alkalmából.
20. (hétfő) SNI, BTMN tanulók szépíróversenye Iskolai forduló
20. (hétfő) Matematika házi verseny 5-6. évf. Iskolai forduló
21. (kedd) Továbbtanulási lapok módosítása 8. osztályok osztályfőnökei
21. (kedd) Iskolai angol nyelvi házi verseny 5-8. évfolyam  
22. (szerda) Víz Világnapja  
22. (szerda) Továbbtanulási lapok módosítása 8. osztályok osztályfőnökei
23. (csütörtök) Módosított továbbtanulási jelentkezési lapok küldése 8. osztályok osztályfőnökei
27. (hétfő) Digitális témahét  Központi témahét (03.27-31.)
27. (hétfő) Helyesíró verseny 2. (3-4. évfolyam)  
31. (péntek) Csapattalálkozó 1. Áprilisi témahét csapatainak
ÁPRILIS (16 tanítási nap)
4. (kedd) Alsós szavalóverseny  
5. (szerda) "Húsvéti nyúl" keresés Alsós program
5. (szerda) Utolsó tanítási nap a tavaszi szünet előtt  
6. (csütörtök) Tavaszi szünet 1. nap Ügyelet igény szerint
7. (péntek) Nagypéntek Ünnepnap
9. (vasárnap) Húsvét Ünnepnap
10. (hétfő) Húsvét Ünnepnap
11. (kedd) Tavaszi szünet 2. nap Ügyelet igény szerint
11. (kedd) Költészet Napja  
12. (szerda) Tavaszi szünet utáni első tanítási nap "A" heti órarend szerint
13. (csütörtök) József Attila szavalóverseny napközi ügyelet igény szerint
13. (csütörtök) Fizika házi verseny 7-8. évf.  
14. (péntek) Megemlékezés a holokauszt áldozatairól  Felső tagozat, of. óra
16. (vasárnap) A Holokauszt áldozatainak emléknapja  
17. (hétfő) Hulladékgyűjtési hét indul 04. 17. és 04. 21. között
17. (hétfő) Mértékegységváltó verseny 5-8. évf.  
18. (kedd) Toldi - szabadulószoba projekt, 6. évf.  
20. (csütörtök) Elsősök beiratása 1. nap 8.00 és 19.00 óra között
21. (péntek) Elsősök beiratása 2. nap 8.00 és 19.00 óra között
22. (szombat) Medve matek szabadtéri verseny Gellért-hegy
24. (hétfő) Fenntarthatósági témahét központi program szerint (04.24. és 28.) Tanulócsoportok munkatervei szerint.
24. (hétfő) "Természet csodái" - csináljuk együtt! Természettudományos foglalkozás negyedikeseknek
25. (kedd) "Természet csodái" - csináljuk együtt! Természettudományos foglalkozás negyedikeseknek
26. (szerda) "Természet csodái" - csináljuk együtt! Természettudományos foglalkozás negyedikeseknek
27. (csütörtök) Iskolai témanap pénzügyi ism. témában  
28. (péntek) Témanapi kirándulás - iskolai Mogyoró-hegy
MÁJUS (22 tanítási nap)
1. (vasárnap) Munka ünnepe Ünnepnap
2. (kedd) Szülői értekezlet a 7. évfolyam és 6.b osztálynak  
8. (hétfő) Határtalanul kiránydulás Erdélybe 7. évfolyam
8. (hétfő) Szülői értekezlet (4. és 8. évfolyam) 17.00 órától
9. (kedd) Szülői értekezlet (3. és 7. évfolyam) 17.00 órától
10. (szerda) Szülői értekezlet (2. és 6. évfolyam) 17.00 órától
11. (csütörtök) Szülői értekezlet (1. és 5. évfolyam) 17.00 órától
17. (kedd) Angol szóbeli vizsga 7. évfolyam  
19. (péntek) Hit- és erkölcstan/etika tantárgy-váltás kérelmezésének határideje  
22. (hétfő) Osztályozó vizsgák, tanév végi mérések 2. 4. 5. és 7. évf
23. (kedd) Osztályozó vizsgák, tanév végi mérések 2. 4. 5. és 7. évf
24. (szerda) Osztályozó vizsgák, tanév végi mérések 2. 4. 5. és 7. évf
24. (szerda) Csoportba soroló mérés matematika 6. évfolyam
25. (csütörtök) Osztályozó vizsgák, tanév végi mérések 2. 4. 5. és 7. évf
25. (csütörtök) 7. osztályosok szóbeli angol vizsgája 7. évfolyam
26. (péntek) Tanév végi mérések 2. 4. 5. és 7. évf
28. (vasárnap) Pünkösd Ünnepnap
29. (hétfő) Pünkösd Ünnepnap
JÚNIUS (10 tanítási nap)
2. (péntek) Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napjáról és Szűcs S. haláláról Első órában.
5. (hétfő) Alsós tagozati gyűlés  
5. (hétfő) Osztályozó értekezlet Összevont napközi ügyelet
6. (kedd) Erdei iskola felső tagozat Erdei iskola helyszíne Verőce, Csattogó-völgy
7. (szerda) Erdei iskola felső tagozat  
8. (csütörtök) Erdei iskola felső tagozat  
9. (péntek) Erdei iskola felső tagozat  
6-9. (kedd- péntek) Alsós egy napos osztálykirándulások Évfolyamonként más-más napon.
12. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap (3/4) Munkaközösségek - értékelés
13. (kedd) Tanítás nélküli munkanap (4/4) Szűcs Nap - DÖK
14. (szerda) Projektnap osztályprogramok
15. (csütörtök) BOKRÉTA műsor (17.00 óra) Délelőtt Bokréta főpróba
16. (péntek) Utolsó tanítási nap BALLAGÁS 17.00 órától
20. (kedd) Tanévzáró ünnepély 17.00 órától