Etika, hit- és erkölcstanoktatás

2021.06.09
Minden évben lehetőséget adunk arra, hogy a szülők találkozzanak a hit- és erkölcstan oktatókkal. Az idén március 7-én, 17.00 órakor a könyvtárban találkozhatnak az iskolánkban működő egyházak képviselőivel.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az intézményünkben hitoktatást vállaló egyházak 2019. március 7-én (csütörtök) 17 órakor mutatkoznak be az iskola könyvtárában. Az érdeklődők kérdéseket tehetnek föl az egyházak képviselőinek.

A szülőknek/gondviselőknek minden év május 20-ig lehetőségük van nyilatkozniuk arról, hogy gyermekük a következő tanévben etika vagy hit- és erkölcstan oktatáson kíván-e részt venni.
Aki az eddigi csoportban marad, azoknak nem kell nyilatkozniuk, azoknak viszont, akik a 2019-2020-as tanévben váltani szeretnének, a nyilatkozatot lekésőbb május 20-ig feltétlenül be kell küldeniük az iskolába.
A formanyomtatványt az iskola honlapján megtalálják.
Amennyiben kérdésük van, kérem, keressenek!

Lévai András