Kitüntetettjeink, 2018

2021.06.08
Az elmúlt napokban - a tanév közeledtével és a pedagógus napon - többen is elismerést, kitüntetést kaptak iskolánk tanulói és pedagógusai közül.

Kitüntetettek

A kerületi pedagógus napon az Észak-Budapesti Tankerületi Központ igazgatójától Szent István emlékérmet és elismerő oklevelet vehetett át színvonalas munkája elismeréseként Budai Blanka tanító és Szivós Jánosné tanár kollégánk. Az eseményről az Újpest Napló is tudósított.

Az Észak-Budapesti Tankerület igazgatója dicsérő oklevéllel ismerte el több kollégánk áldozatos munkáját:

Besencziné Rozsnyay Adrienn
Bognár Judit

Garda-Farczádi Ibolya
Hencz Gabriella
Herczeg-Mbonu Natália
Jurca Anita
Kiss Beatrix
Libényiné Varga Klára
Palko László

Szabady Réka

ujpest-gyermekeiert-2018.jpg

Június 1-én, a kerületi díjátadó ünnepségen Wintermante Zsolt polgármester úrtól Rönkösné Gadácsi Vera néni Sándor István Újpest Gyermekeiért elismerő díjat,

melissza_marci_honlap.jpg

Torgyik Melissza 8. a osztályos tanulónk Kiváló Közösségi munkájáért vehetett át elismerést, míg Balázsi Márton 8. b osztályos tanulónk (jégkorongozó) Újpest Kiváló Sportolója díjat kapott.

Gratulálunk a kitüntetett pedagógusoknak és a díjazott tanulóknak.

Lévai András