Kitüntetettjeink 2024-ben

2024.06.05
Idén is vehettek át elismeréseket, díjakat iskolánk tanulói és dolgozói. Az Újpesti Önkormányzat elismeréseit május 16-án a Polgármesteri Hivatal dísztermében Bedő Kata kulturális alpolgármester adta át. Az Észak-Budapesti Tankerületi Központ díjait a pedagógus napot megelőző héten, május 30-án Tamás Ilona igazgató asszonytól vehették át az arra érdemes pedagógusok.

Elismerésben részesült tanulók és pedagógusok

A tanév vége közeledtével és tanév végén többen is elismeréseket vehettek át iskolánkból.

Május 16-án az újpesti Polgármesteri Hivatal dísztermében rendezett kerületi ünnepségen Újpest Kiváló Tanulója díjat vehetett át Hriczó Domonkos Noel 8.c osztályos tanulónk, aki végzős diákként éveken át mutatott példamutató szorgalmával és kitűnő tanulmányi teljesítményével érdemelte ki a kerületi elismerést, amit Bedő Katalin alpolgármester adott át.

Papp Ilonka 8.b osztályos tanulónk éveken át a diákönkormányzatban végzett közösségi munkájért és szintén kiváló tanulmányi teljesítményéért a Kiváló Diákközösségi Munkáért kerületi elismerést vehette át alpolgármester asszonytól.

Lévai András igazgató ebben a tanévben befejezi iskolavezetői munkáját. Négyévtizedes pedagógusi tevékenysége és a háromévtizednél is hosszabb vezetői munkája elismeréseként a Sándor István Újpest Gyermekeiért Díjat adományozta részére Újpest Önkormányzata. A díjat Bedő Katalin alpolgármester asszonytól vehette át.

Május 30-án egy meghitt hangulatú és emlékezetes tankerületi ünnepségen Tamás Ilona igazgató asszony az Észak-Budapesti Tankerületi Központ kiváló pedagógusa elismerő díjat adta át Budai Blanka tanító kollégánknak évek óta elismert eredményes pedagógiai munkájáért.

A ballagási ünnepségünkön – a tantestület javaslatára – két végzős tanítványunk kapott elismerést a nyolc éven át mutatott kitűnő tanulmányi teljesítményéért és példamutató szorgalmáért:

- Papp Ilona 8.b osztályos tanulónk "Aranykönyv"  díjat,
- Molnár Aida 8.c osztályos tanulónk a "Felfelé a létrán" elismerést vehette át az iskola igazgatójától.

Kind Igor Gyula 6.a osztályos tanuló "Magyarország jó tanulója, jó sportolója 2023" elsimerést kapott Dr. Maruzsa Zoltán köznevelésért felelős államtitkártól.

Gratulálunk kitüntetettjeinknek!

Az Újpestmedia beszámolója a díjak átadásáról.

Videó a díjak átadásáról.