Nyílt nap az iskolába készülőknek

2021.06.09
Az iskolába készülő óvodás gyerekek szüleinek immár a harmadik nyílt napot tartjuk február 19-én.

telapok-ovodai-program_keskeny.jpg

NYÍLT NAP A SZŰCS ISKOLÁBAN
(2020. február 19. szerda)

A korábban meghirdetetteknek megfelelően február 19-én nyílt napot tartunk a szeptemberben első osztályba készülő kisgyerekek szüleinek. Hagyományainkhoz igazodva a nyílt napon foglalkozásokat tekinthetnek meg a kedves szülők az első osztályokba tervezett tanítókkal.
(A nyílt napokról és az iskoláról bővebb tájékoztatót az "Iskolánkról" menüben olvashatnak.)

A bemutatók és az igazgatói tájékoztató ideje alatt az óvodás kisgyermekek munkatársaink irányításával kézműves és tánc foglalkozásokon vehetnek részt.

A nap programját az alábbi táblázatban láthatják.

nyilt_nap_tablazat_2020.jpg

A program innen is letölthető.
A tanítási órák pontos és zavartalan kezdése érdekében kérjük, hogy legalább 10-15 perccel hamarabb érkezzenek meg az iskolába.

Szerettel várjuk az érdeklődő kedves szülőket!

Lévai András
intézményvezető

Az alábbi (és a fejlécben látható) közös fotót a kiváló hangulatú decemberi ovis kézműves délutánon készítette Varga Mónika intézményvezető-helyettes kollégánk.

telapok-ovodai-program_alakitva.jpg