Őszi szüneti ügyelet

2021.10.07
Az őszi szünet munkanapjaira - október 25-29. közötti időszakra - az Észak-Budapesti Tankerületi Központ összevont napközi ügyeletet biztosít az iskolába járó gyerekeknek az Újpesti Homoktövis Iskolában.

Az őszi szünet idejére a Tankerület összevont napközi ügyeletet biztosít a kerület tanulóinak.
Az összevont napközi ügyelet az Újpesti Homoktövis Általános Iskolában (1048 Budapest, Homoktövis u. 100.) lesz.
Az ügyeletet 8.00 és 17.00 óra között biztosítja az iskola. Az ügyelet helyszínére kísérésről és az elvitelről a szülőknek kell gondoskodnia.

Az ügyeletre jelentkezéssal kapcsolatban az osztályfőnökök tájékoztató levelet küldenek a szülőknek.  Jelentkezni az e-mailben megjelölt módon lehetséges. Ha a szünet idejére nem fizettek étkezést, de mégis kérnek ügyeletet, akkor a Gazdasági Intézménynél intézzék a pótbefizetést az ügyelet időszakára.

A fertőzésveszélyre tekintettel csak indokolt esetben vegyék igénybe az ügyeletet!