Ovis nyílt nap

Sajnos az idén is keresztül húzza terveinket a koronavírus járvány. A november 24-25-re tervezett óvodai nyílt napokat el kell halasztanunk.

Tisztelt Érdeklődő Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a november 24-25-re tervezett jelenléti óvodai nyílt napokat a járványügyi helyzetre tekintettel mindannyiunk biztonsága érdekében elhalasztjuk.

Az első osztályokba tervezett tanítókat és az iskoláról készült videós és online bemutatókat még a decemberi szünet előtt megtartjuk, illetve bemutatjuk.

Az időpontokat és egyéb tájékoztatókat majd itt az iskola honlapján tesszük közzé.

Hamarosan elérhetővé teszünk egy űrlapot, ahol előre jelezhetik érdeklődésüket a bemutatók iránt. Kérem, figyeljék a honlapot!

A beíratkozási szándékukat az innen letölthető nyomtatvány kitöltésével jelezhetik.

Mihelyst a járványügyi helyzet lehetővé teszi, természetesen nyílt napokon lesz lehetőség személyesen is találkozni a tanítókkal. Reményeink szerint legkésőbb februárban megpróbálkozunk a nyílt napokkal.

Köszönöm a megértésüket!

Lévai András, intézményvezető