Sakkverseny

2021.06.04
Eddig nem nagyon volt, de Vajda Ildikó testnevelő kollégánknak köszönhetően aktív sakk-élet kezd kialakulni az iskolánkban. Sok érdeklődő kisgyerek jár a foglalkozásaira. És most már túl vannak az első megmérettetésen is...

kezdjel.jpg

Január 19-én került megrendezésre a IV. kerületi Sakk diákolimpia, melyen a Szűcs Sándor Általános Iskola tanulói szép sikereket értek el. A 10 fős küldöttség 2 arany- és 2 ezüstérmet szerzett.

A harmadik korcsoportos lányok között Báti Csenge 1., Németh Emese pedig 2. helyen végzett, míg a 7-8. osztályosok versenyén Földesi Flóra szerezte meg az 1., Kovács Léna pedig a 2. helyezést.

nehez.jpg

Az első korcsoportos fiúk között az 1. osztályos Bene Dávid kiváló teljesítménnyel 5. helyen végzett, holtversenyben a 3. helyezettel.

A 3. osztályos Vigh Boglárka 4., a 7. osztályos Munkácsi Sándor pedig 5. lett, és a második korcsoportos fiúk is – Morvai Benedek, Soós Levente és Lázár-Fetting Bende – remekül helyt álltak.

Vajda Ildikó

gyoztesek.jpg