Támogasd az alapítványt!

2022.04.05
Az iskola Tartalmas Gyermekkor Alapítványa 1992 óta támogatja az oktató-nevelőmunkát, a tanítás és a szabadidő eltöltésének feltételeit. A támogatás legfőbb forrása a személyi jövedelemadó 1%-a.

Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogatók!

Az elmúlt években nagy segítséget jelentett az adójuk 1%-nak felajánlása az iskola alapítványának.
A befolyt összegből decemberben vásároltunk egy udvari játszóeszköz, amit majd koratavasszal állítanak fel a játszóudvaron.

Az idei évben is várjuk felajánlásaikat.

Az informatikai eszközök beszerzése mellett könyvespolcokat építünk be a könyvtárba és tervezzük, hogy az iskola udvarán magaságyásokat, és kerti asztalokat, padokat telepítenénk. A gyakorlati ismeretek elsajátítása mellett lehetőséget szeretnénk teremteni "zöld" környezetben megszervezett foglalkozások tartására.

Szeretnénk még egy-két pihenőpadot is vásárolni az udvarra, illetve az iskola születésnapi programját is támogatnánk.

Kérem, hogy az adóbevallások elkészítésekor gondoljanak az alapítványunkra, és az adójuk 1% -nak felajánlásával támogassák elképzelésünket.

Az alapítvány neve: TARTALMAS GYERMEKKOR ALAPÍTVÁNY
Az alapítvány adószáma: 18002399-1-41
Alapítványunk közhasznú alapítvány.

Örömmel vennénk, ha fenti céljaink elérésében akár tárgyak, eszközök vagy nagyobb összegű anyagiakkal is támogatni tudnák az alapítványt.

Köszönettel:
Lévai András