Táska nélküli nap

2023.04.01
Március 31-én pénteken a diákönkormányzat táska nélküli napot hirdetett. Iskolánkban először volt ilyen kezdeményezés. A tanszereket természetesen kötelező volt hozni, de azt hogy miben, a gyerekek döntötték el.

Táska nélküli nap

Március 31-én pénteken - mivel április elseje szombatra esett - táska nélküli napot hirdetett a diákönkormányzat. Középiskolás mintára – nálunk először – hirdetett táska nélküli napot a DÖK. Elsősorban a felső tagozatosok vették "komolyan" a meghirdetett programot.

Ötletekből nem volt hiány: a taneszközeiket hozták babakocsival, taligával, porszívóval, kisállatszállító dobozban, box-zsákban, bevásrálókosárban, zsákban, zacskóban, hűtőtáskában, "diplomata" táskában, vászonszatyorban, fonott kosárban és még ki tudja miben. A legeredetibb ötlett egy kimustrált a hűtőszekrény volt a nyolcadik a-s fiúktól. Egyésznap párban cipelték le-föl, tanteremről tanteremre a hűtőszekrényt, benne a cuccaikkal. Hát...!?

Mindenesetre amerre jártak derűs lett a hangulat!

L.A.